KATEGORIA WIEKOWA 6 LATKÓW

• Wychowawca: Ewelina Baczyńska
  • Pomoc nauczyciela: Maria Rzeźnik

Dzień Pieczonego Ziemniaka

25 września obchodziliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. W związku z tym świętem wyszliśmy na plac przedszkolny w celu poszukiwania ukrytych ziemniaków. Nasza grupa zdołała odszukać je wszystkie.

Pierwszy Dzień Jesieni

25 września 2023 r. odwiedziła nas Pani Jesień wraz ze swoją pomocniczką. Zobaczyliśmy na własne oczy wszystkie dary, które nam ofiaruje Jesień. Wspólnie porozmawialiśmy, pośpiewaliśmy i pobawiliśmy się podczas zabaw muzyczno - ruchowych.

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku dzieci z pomocą własnych rodziców pamiętały o święcie wszystkich pracowników naszego przedszkola. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyły życzenia i wręczyły upominki Pani Dyrektor, Pani Ewelinie oraz Pani Marysi.

Dzień Kucharza

20 października obchodziliśmy Dzień Kucharza. Nasz Jasiu jako przedstawiciel naszej grupy wraz z młodszymi kolegami i koleżankami w imieniu całej społeczności przedszkolnej złożył podziękowania i życzenia Panu Tomkowi, Pani Renatce, Pani Hani oraz Pani Sylwii. Sto lat!