PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE

ul. SZKOLNA 2 | 88-430 JANOWIEC WIELKOPOLSKI

Tel.: +48 523 023 107

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | ePUAP: /PrzedszkoleJ-c/SkrytkaESP

• Referent - Katarzyna Kapczyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Grupa III Aleksandra Walendowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Grupa VIII Aleksandra Tyrakowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pedagog specjalny Sandra Łoboziak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Psycholog Martyna Kociałkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie witamy w Naszym Przedszkolu