KATEGORIA WIEKOWA 4 LATKÓW

• Wychowawca: Dżulia Owczarzak
  • Pomoc nauczyciela: Maria Grubich

Powitanie Jesieni i Dzień Pieczonego Ziemniaka

W grupie Biedronek 25 września obchodziliśmy "Powitanie Jesieni" i "Dzień Pieczonego Ziemniaka". Do naszej grupy zawitała Pani Jesień i jej pomocnik. Pani Jesień opowiedziała o porze roku, jaka obecnie panuje, a Biedronki dzieliły się spostrzeżeniami na temat zjawisk zachodzących w przyrodzie.

Dzień Chłopaka

Już od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach, które będą im towarzyszyły przez całe życie. 29 września w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne dyplomy, które wręczyły po zaśpiewaniu uroczystego "Sto lat" i złożeniu życzeń.

Dzień Przedszkolaka

20 września kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Biedronki zostały zaproszone do wspólnej zabawy z balonami oraz tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci.