Robimy rogaliki

10 listopada 2025 roku nasze Słoneczka wzięły udział w wyjątkowej aktywności, jaką było przygotowywanie smacznych rogalików.

Jeżyki

W dniu 14 listopada podczas zabaw plastycznych, dzieci miały okazję ubrać jeżyki w kolce przy użyciu patyczków kosmetycznych. Każdy jeż został przedstawiony w unikalnym "ubraniu", a dzieci podziwiały swoje dzieła.

Jesienny spacer

13 listopada nasi żłobkowicze wyruszyli na jesienny spacer. Zadaniem dzieci było odszukać ukryte kasztany i żołędzie. Wszystkie skarby jesieni zostały odnalezione i włożone do koszyka.

Jak dbamy o zęby?

20 listopada 2025 r. gościliśmy w naszym Żłobku specjalistę od higieny jamy ustnej. Pani higienistka udzieliła nam wskazówek, jak zadbać o zęby. Mamy już szczoteczki, pasty i rozpoczynamy przygodę o "Zdrowy uśmiech".

Dzieciństwo bez przemocy

W dniu 19 listopada 2025 roku nasze przedszkolaki, określane jako "Słoneczka", wzięły udział w marszu przeciwko przemocy, organizowanym wspólnie z innymi przedszkolami.

Duże koło mamy, kolory mieszamy

Zabawy z gumą sensoryczną są ulubioną rozrywką naszych Słoneczek. Guma odgrywa istotną rolę w czasie zabawy - pomaga rozładować emocje i nadmiar energii, a także wzmacnia mięśnie.