PREZENTACJA MUZYCZNO - TANECZNA PRZEDSZKOLAKÓW PODCZAS FINAŁU WOŚP

32. finał WOŚP! Byliśmy również i my - Przedszkolacy! Podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasze najstarsze przedszkolaki 5 i 6 latki zaprezentowały występ muzyczno-taneczny dla wspaniałej widowni na profesjonalnej scenie. Dziewczynki przedstawiły cztery choreografie taneczne oraz zaśpiewały jedną piosenkę, które przygotowały pod opieką: Pani Dżulii Owczarzak, Pani Justyny Krawczak oraz Pani Sandry Łoboziak.

Dziękujemy Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury oraz Szkole Podstawowej w Janowcu Wielkopolskim za zaproszenie oraz miłą gościnę. Podziękowania składamy również Rodzicom, którzy przybyli ze swoimi dziećmi, aby włączyć się w tak szczytną akcję oraz Bellissimie za wypożyczenie pięknych spódniczek. Zaś wszystkim osobom, które z nami były dziękujemy za przybycie oraz gromkie brawa! Do zobaczenia na 33. finale WOŚP za rok!