11 LISTOPADA - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

"- A w co wierzysz? - W Polskę wierzę!..." 10 listopada w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości. Z tej okazji przed godziną 11 rozpoczęliśmy uroczysty apel, w którym uczestniczyły wszystkie dzieci oraz pracownicy placówki. Punktualnie o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski.

Występ artystyczny o charakterze patriotycznym przygotowały dzieci z najstarszych grup przedszkola: Odkrywcy, Wynalazcy oraz Tropiciele wraz ze swoimi wychowawcami. Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych artystów!

Aby zakorzenić w dzieciach wagę tego dnia, nauczyciele zaprosili dzieci także do wykonania prac plastycznych na konkurs wewnętrzny pt. "Jestem Polką i Polakiem!".

Każda grupa przygotowała jedną pracę. Wszystkie okazały się niezwykle piękne i pomysłowe, wobec tego nie wyłoniono zwycięzców, ale wyróżniono wszystkie grupy! Efekty można oglądać w szatniach placówki.

Ten uroczysty dzień zapadnie na długo w naszej pamięci... Zapraszamy do obejrzenia video z apelu w naszych murach przedszkolnych!