POŻEGNANIE 6-LATKÓW

Dzień 20.06.2023r. był dla nas wyjątkowym i uroczystym dniem – dniem pełnym zadumy i wzruszeń, gdyż w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pożegnania 6-latków”. Skończył się 4 - letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, pracy. Dzieci z maluchów nieśmiałych stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami. W uroczystości udział wzięli rodzice i zaproszeni goście.

Po krótkim wstępie - przywitaniu przez Panią Dyrektor wychowankowie przedstawili program artystyczny – wyrecytowali wiersze i zaśpiewali piosenki. Następnie dzieci wraz z Panią Dyrektor zaprezentowały swoje umiejętności z zakresu planu daltońskiego. Po wykonaniu zadań 6- latki otrzymały pamiątkowe książki, dyplomy, zaś rodzice podziękowania od wychowawczyń za współpracę, życzliwość i okazaną pomoc.

Z ogromnym smutkiem Panie pożegnały dzieci, życząc im udanych i bezpiecznych wakacji oraz dalszych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych, a rodzicom wytrwałości.