"DZIECIAKI PRZEJMUJĄ MIASTO" AKCJA BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1 czerwca nasze przedszkole przyłączyło się do akcji "Dzieciaki przejmują miasto", organizowanej przez Bibliotekę Publiczną im. Stefanii Popiołek w Janowcu Wielkopolskim. W naszej placówce na kilka godzin władzę przejęła Dominika Fudala.

Nowa pani dyrektor poznała zakres obowiązków dyrektora, grupy dzieci i ich wychowawców oraz pracowników przedszkola. Dopełniła również formalności związanych z zaplanowanymi działaniami na ten dzień- powitała grupę teatralną z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu Wielkopolskim, a także uczestniczyła w spotkaniu z panem od kosztorysu w sprawie remontu łazienki.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć we wspaniałej akcji, gościć Dominikę i umożliwić jej zebranie nowych doświadczeń.