Udział naszego przedszkola w konkursie "Rozśpiewane, roztańczone kujawsko - pomorskie"

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole zgłosiło swoją prezentację do udziału w konkursie „Rozśpiewane, roztańczone kujawsko - pomorskie” organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy w związku z realizacją priorytetu Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w obszarze.

Kształtowanie tożsamości indywidualnej i społecznej dzieci i młodzieży poprzez wprowadzanie edukacji regionalnej podczas zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych.

Program artystyczny przygotowały dzieci 5 i 6-letnie pod opieką p. Eweliny Baczyńskiej i p. Sylwii Kusz. Oprawę muzyczną podczas występu zapewnili: p. Grzegorz Tokarz na akordeonie oraz p. Sylwia Kusz na skrzypcach.

Serdeczne podziękowania składamy Państwu Sandrze i Przemysławowi Kotulom za profesjonalne nagranie prezentacji naszych małych artystów, a Panu Grzegorzowi za muzykę „na żywo” jak w prawdziwej kapeli ludowej. Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do powstania pięknej scenografii mającej wyraźny wpływ na ogólne wrażenie artystyczne.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wspaniałego widowiska łączącego taniec, śpiew i gwarę Pałuk - naszej Małej Ojczyzny.