REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W JANOWCU WIELKOPOLSKIM NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025 do Przedszkola Samorządowego w Janowcu Wielkopolskim zgodnie z Zarządzeniem nr 16/2024 Burmistrza Janowca Wielkopolskiego z dnia 26 stycznia 2024 r.

Rodzaj czynności Termin w postępowaniu rekrutacyjnym
Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z potrzebnymi dokumentami od 1 do 22 marca 2024 r.
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków i dokumentów do 29 marca 2024 r.
Podanie do publicznej wiadomości przez komisje rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do 5 kwietnia 2024 r.
Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia do 15 kwietnia 2024 r.
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów
przejętych i kandydatów nieprzyjętych
do 19 kwietnia 2024 r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji do naszego przedszkola.

Wszystkie potrzebne dokumenty dostępne są w załącznikach w zakładce Rekrutacja.

Rodzice/Prawni Opiekunowie samodzielnie dostarczają dokumenty do sekretariatu przedszkola.

Nie dostarczenie dokumentów w określonych terminach powoduje wykluczenie dziecka z rekrutacji.

KONTYNUACJA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji - Rodzice/Prawni Opiekunowie składają jedynie DEKLARACJĘ NA KOLEJNY ROK SZKOLNY O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (Załącznik numer 1) w tym przedszkolu.