Szkolenie z Panią Ewą Zielińską z zakresu kompetencji matematycznych w ramach projektu "Rosnę z matematyką"

W ostatni weekend w naszym przedszkolu prym wiodła matematyka... królowa nauk. Wszystko za sprawą Pani Ewy Zielińskiej propagującej edukację matematyczną dzieci w wieku przedszkolnym wg koncepcji prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej. W piątkowe popołudnie poprowadziła szkolenie pt. "Dziecko w świecie liczb" dla wszystkich zainteresowanych z terenu naszej gminy.

Następnie nauczycielki przedszkola z Janowca Wielkopolskiego i innych okolicznych miejscowości wzbogaciły swoją wiedzę i umiejętności, by jak najlepiej wspomagać rozwój umysłowy małego dziecka.

Możliwość spotkania z Panią Ewą, pozytywną i charyzmatyczną osobą, dzielącą się wachlarzem sprawdzonych strategii do wykorzystania w pracy z dziećmi, było dla nas swego rodzaju wyróżnieniem.

Nie możemy się doczekać, by wprowadzić atrakcyjne zabawy matematyczne w swoich grupach. Z kolei Was drodzy Rodzice, włączyć w proces wspólnego rozwijania kompetencji matematycznych u naszych przedszkolaków.

Dziękujemy serdecznie firmie Agrofeed Polska za ufundowanie słodkiego poczęstunku dla nas i naszych gości.