Nasze przedszkolaki na scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29.01 na scenie WOŚP podczas 31. finału nasze przedszkole zaprezentowało się kilkoma tańcami oraz pięknym utworem "Walc o życiu". Utwór ten niesie ze sobą wyjątkowe przesłanie na temat naszego życia i radości jaką należy czerpać z każdej, jakże ulotnej chwili.

W inscenizacjach tanecznych zaprezentowały się dzieci z grupy Kotków, Jeżyków i Odkrywców, które przygotowały wychowawczynie- pani Ewelina Baczyńska i pani Sylwia Kusz.

Z kolei utwór muzyczny zaśpiewali pracownicy przedszkola oraz przedszkolaki z grupy Kotków, Jeżyków, Odkrywców i Tropicieli wraz z kilkorgiem rodziców. Akompaniowali nam:

• pani Sylwia Kusz oraz Ola Tokarz na skrzypcach,
  • pan Grzegorz Tokarz na akordeonie,
  • an Andrzej Baczyński na keyboardzie,
  • Jan Tokarz na klarnecie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim muzykom i rodzicom za udział w wydarzeniu oraz pomoc w organizacji i przygotowaniach naszych przedszkolaków. Dziękujemy także Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Janowcu Wlkp. za zaproszenie, a naszej sąsiadującej Szkole Podstawowej za przemiłą gościnę.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych tancerzy i wokalistów. Cieszymy się, że dzieci namalowały tak wiele uśmiechów na twarzach widzów. Przede wszystkim jednak nasze serca przepełnia radość ze wspólnego działania dla tak wspaniałego dobra, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy!