Szkolenie z zakresu kompetencji matematycznych - Ewa Zielińska

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych z Gminy Janowiec Wielkopolski na szkolenie "Dziecko w świecie liczb" prowadzone przez Panią Ewę Zielińską.

Ewa Zielińska - wieloletnia nauczycielka wychowania przedszkolnego. Wspólnie z profesor Edytą Gruszczyk - Kolczyńską zmienia rzeczywistość przedszkolną poprzez prowadzenie badań nad metodami lepszej efektywności procesu wychowania i kształcenia w warunkach przedszkola.

Zajmuje się wspomaganiem rozwoju umysłowego małego dziecka wraz z edukacją matematyczną oraz umiejętnością skupiania uwagi i świadomego zapamiętywania tego, co trudne. Współautorka 3 programów edukacyjnych, 13 publikacji zwartych dla nauczycieli i rodziców, 12 artykułów i 6 pomocy dydaktycznych. Samodzielnie napisała 42 artykuły o różnorodnej tematyce.

• Termin: 03.02.2023, godzina 14:00-15:30
  • Miejsce: Przedszkole Samorządowe w Janowcu Wielkopolskim

Szkolenie jest bezpłatne i prowadzone w ramach projektu "Rosnę z Matematyką"