Teatr dla dzieci Kulturka. Spektakl "O, Choinko!"

19 grudnia po raz kolejny odwiedził nas teatr dla dzieci Kulturka. W ten przedświąteczny czas zaprezentowano spektakl "O, Choinko!". Historia bogata była w wartości, o których należy pamiętać przy wigilijnym stole - wdzięczność, radość, jedność. W przepiękny sposób przedstawiono dzieciom istotę świąt: "Nieważne to co jest na zewnątrz, najważniejsze jest to, co znajduje się w środku".

Spektakl jak zwykle obfity był w piękne dźwięki instrumentu klawiszowego oraz przyjemny śpiew aktorów. Dzieci słuchały z dużym zainteresowaniem i skupieniem. Na koniec wspólnie zatańczyliśmy zimowy taniec do piosenki świątecznej.
Spektakl 'O, Choinko!" był ważnym elementem tego dnia, ponieważ tuż po nim odbyły się Jasełka, wspólna Wigilia przedszkolna oraz odwiedziny Gwiazdora.