Świąteczna zbiórka darów

Nasze przedszkole wzięło udział w Świątecznej Zbiórce Darów dla dzieci z oddziałów onkologicznych ze Szpitala Uniwersyteckiego A. Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.

W odpowiedzi na dary Stowarzyszenie Łatwo Pomagać wyraziło swoją wdzięczność za pomoc poprzez przesłanie dyplomu z podziękowaniem i wiadomości prywatnej: "Taki mały, taki duży może Elfem być. Dziękujemy cudownym maluchom, rodzicom oraz kadrze pedagogicznej z Panią Olgą Liberską na czele z Przedszkola Samorządowego w Janowcu Wielkopolskim za wspaniałe prezenty dla dzielnych pacjentów onkologii i innych oddziałów. Jesteśmy z Was dumni i bardzo wdzięczni. Gwiazdor też już na pewno zanotował, jakie z Was dobre, grzeczne dzieci."

List