Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

W naszym Przedszkolu rozpoczęliśmy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W grupie Biedronek odbyły się zajęcia otwarte pod hasłem „Dekoracje świąteczne”, na które licznie przybyli zaproszeni rodzice. W programie zajęć było wiele aktywności ruchowych, plastycznych, muzycznych, matematycznych, przyrodniczych.

Rodzice mieli okazję wspólnie z nami bawić się, obserwować nasze talenty artystyczne. Zajęcia były doskonałą szansą do obserwowania aktywności dzieci, ich koncentracji oraz zasobu wiadomości o świętach i tradycjach naszych małych pomocników. Wykonane dekoracje przekazane zostały na kiermasz charytatywny zorganizowany przez panią Hannę Poświata. Dziękujemy rodzicom za przybycie i wspaniałą zabawę!