Pożegnanie 6-latków w roku szkolnym 2022/2023

23 czerwca Tygryski żegnały 6-latków oraz swój dotychczasowy budynek przedszkolny w Brudzyniu. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Elżbieta Kujawa, a następnie przekazała głos dzieciom. Była trema, wielkie emocje i wzruszenie oraz wzajemne podziękowania. Po oficjalnej uroczystości wszyscy zasiedli do stoł, by skosztować pyszności, które przygotowały mamy. Niespodzianką dla dzieci były dmuchańce, na których aktywnie i wesoło spędziły czas.

Drogie Dzieci, życzę Wam wspaniałych i bezpiecznych wakacji, a także wielu sukcesów i radości w Waszej dalszej drodze edukacyjnej. Bądźcie otwarci, uśmiechnięci, pewni siebie, ciekawi świata i nie przestawajcie marzyć, gdyż te marzenia napędzają nas do działania.

Wychowawczyni